D A G Y U C E

Plastik

vizyonumuz

ÜRÜNLERİMİZ

+90 424 255 11 45

Telefon

info@dagyuce.com

E-posta

Sanayi Osb, Elazığ Organize Sanayi 3. Kısım, 23090 Yazıkonak/Elâzığ

Adresimiz

Dağyüce Plastik Vizyon Beyanı:

Dağyüce Plastik olarak, vizyonumuz, plastik endüstrisinde lider olmayı sürdürerek, sürdürülebilirlik ilkesini merkeze alarak toplumun ve geleceğin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi plastik ürünler üretmek ve dünya genelinde tanınan bir marka olmaktır.

Müşterilerimizin taleplerini aşan ürünler ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak, çevreye saygılı üretim yöntemleri kullanarak çevresel etkimizi minimize edeceğiz. Teknolojik gelişmelere öncülük ederek, endüstri standartlarını belirleyen bir firma olmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın gelişimine ve mutluluğuna yatırım yaparak, bilgi birikimini artıracak, yaratıcılığı teşvik edecek ve takım çalışmasını destekleyeceğiz. İş ortaklarımızla uzun vadeli işbirlikleri kurarak, karşılıklı başarıya odaklanacağız.

Dağyüce Plastik olarak, toplumun daha sürdürülebilir bir geleceğe ulaşmasına katkıda bulunmak için sorumluluk taşıyor ve plastik endüstrisindeki yenilikçi çözümlerimizle dönüşümü destekliyoruz. Bu vizyonu gerçekleştirmek için kararlıyız.

dağyüce-plastik-tabak-fabrikası
Phone icon
Telefon
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp