TR EN
0(424)255 12 21
info@dagyuce.com

Hakkımızda

    Yüceçay Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd.Şti. 1992 yılında Elazığ Organize sanayi bölgesinde 40.000 m² açık ve 16.500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup Dağyüce markası ile tek kullanımlık plastik ve köpük gıda kapları sektöründe bölgenin hızla yükselen markası olmuştur.

    Yüceçay Gıda Plastik San. Tic.Ltd.Şti. , gelişmiş makine parkı ve işinde uzmanlaşmış teknik ekibiyle günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünleri olan kullan-at plastik, köpük ve enjeksiyon hammaddeli ürünleri büyük bir titizlikle üretmekte ve üretimin her aşamasında hijyen ve yüksek kalite Türk işçiliğini ön planda tutmaktadır.

    Yüceçay Gıda Plastik San. Tic.Ltd.Şti., doğayla dost, sağlıklı ve pratik kullanım sağlayan ürünleriyle hayatımızın her köşesine hitap ederken sıcak     ve soğuk içecek bardaklarından, çatal, kaşık ve karıştırıcıya, şarküteri kaplarından çok gözlü besin kaplarına, tabaklara ve tabldot çeşitlerine kadar seçmesi zor kullanması kolay ürünler sunmaktadır.

    TSEK belgesine sahip olan Yüceçay Gıda Plastik San. Tic.Ltd.Şti., Tarım ve köy işleri bakanlığının ilgili mevzuatlarına uygun üretim sertifikalarıyla çevreye dost, gıda temasına uygun ve hijyenik ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışındaki pek çok satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.